Co nás čeká v novém roce?

08.01.2016 22:24

Nastávajícím novým rokem jsem se rozhodla připravit malý seznam věcí, které na blogu provedu, předělám smažu apod.
Začneme rubrikami.
Kniha návštěv a novinky jsou dvě první rubriky. Rozhodla jsem se je ponechat v původním stavu.
Následuje rubrika anketa a otázky u které už nejspíše změny nastanou, ale pouze v otázkách.
Pravidla webu se nemění a musím radostně ohlásit, že jsem nikoho kdo by je porušil nenašla.
O blogu (info, layouty, ..) rubrika, co následuje už by se měla realizovat v podobě informací hlavně v podrubrice info a také bych ráda zanedlouho zahájila nábor affs.
Menší pochyby mám ovšem u rubriky blog, protože mi přijde zbytečné do ni dávat pouze různou grafiku.. Pořád přemýšlím co s tím provedu.
Hudba zůstává stále v rekonstrukci a něco jako pravidelné články s hudbou by se zde objevit mohly.
Fotogalerii jsem už asi uvedla do funkce a prozradím Vám, že už mám nějaké fotografie nachystané, tak se máte na co těšit. A pokud by k tomu nějak došlo, napadlo mě vydávat články tipu foto týdne, nebo vaši tvorbu apod.
U grafiky jako takové se nic extra neděje. Nadále budu přidávat sady oddělovačů png a avatarů apod. Ale asi smažu pixelky a kusovky i možná colorky a vytvořím něco nového. Bude to takové překvapení.
Designy zůstávají v kompletní podobě a zanedlouho představím nejnovější design.
Móda, oblečení také zůstává a myslím si, že by si tato rubrika nepochybně něco zasloužila.
Kosmetika je na tom stejně jako móda, oblečení..
Pranostiky, citáty, básně tvoří rubriku, která bude fungovat i nadále a moji vlastní textovou tvorbu budete mít možnost brzy zkouknout.
K povídkám už nesu nějaké lákavé novinky. Nepochybně pokračuje první povídka Dívka ze dna oceánu, ale připravuji dvě další opravdu nevídané!
Články drobet předělám, ale ty které tam teď jsou by měli zůstat a naopak odstranit chci svátky a slavnosti a snažím se najít typ, který by mně i ostatním skvěle vyhověl.
Rubriku filmy čeká v novém roce celková úprava skoro proměna. Nenechte si ji ujít. Vidím to na recenze k filmům apod.
Html kódy na blogu zůstanou, ale možná se přesunou do grafiky.
Mazlíci webu.. To je rubrika, která mě moc netěší, protože mám pocit jakoby se sem nehodila.. Opět budu uvažovat o jejím budoucím stavu.
Affs tu budu ponechávat stále a předem upozorňuji, že by se měl konat nábor.

K blogu jako takovém nějaké představy mám..
Chci zvýšit celkovou aktivitu jako jsou zápisy do knihy návštěv a stále mám nutkání uvažovat nad komentáři, ale spíše nebudou.
Připravit chci také dotazník ohledně mého blogu pouze pro zjištění vašeho osobního názoru, ale formou odpovědí na mé vlastní otázky.
Nová úvdoní fotka, kterou beru skoro jako layout se nejspíše také změní. Letos jsem se v grafice opravdu zlepšila a tak se s vámy také podělím.
Ale to co si pro Vás z grafiky připravím, bude užitečná většinou drobná grafika a ještě zde nebyla. Malé překvapení pro Vás. Jsem přesvědčena, že tuto grafiku dobře využijete.
A když se vrátím opět k Layoutu měli by být i nové nadpisy.
A nakonec mám pro svůj blog i vlastní dalo by se říci potisk, samolepku, brushe, který budu používat k uvedení zdroje na designech, možná i u jiných prvků.
K tomu ještě nápis opět v podobném smyslu. Brzy budou zveřejněny na blogu.
Možná budou i nové blogové oddělovače.


Už mi pomalu došli všechny informace pro Vás.
Ještě bych dodala, že Váš názor na úpravu rubrik a nápadů můžete vyjádřit v knize návštěv, e-mailu, nebo jiných diskuzních prostorech na blogu!
Budu moc ráda za nápad, či názor!
Objednávky na designy a nejrůznější dotazy atd. zasílejte opět na e-mail, do návštěvní knihy, nebo jiných diskuzních fór.
V případě affs to samé.
Článek byl dlouhý, ale informativní ve všech směrech. Další infromace zjistíte opět zanecháním otázky, či vzkazu stejně jako u objednávek a nápadů o kterých jsem tu psala.
Moc děkuji za všechnu pozornost!

Vaše Áďa