Pár rad, jak vytvořit úspěšný blog / web a mít dobrý počet návštěv

07.07.2014 12:13

Asi hodně blogů je zaměřeno na "Jak na blog" nebo "Jak na web", ale asi většina není úplně lákavá, nebo smyslná..

Já mám pro vás ale také pár rad, jak svůj blog propagovat, být s ním spokojený a mít zajímavý blog..

1. Když něco kopírujete uveďte ZDROJ... Protože když kopírujete a neuvádíte stránku, ikonu a hlavně ten zdroj, můžou nastat problémy..

A proč vlastně zdroj uvádět? Jednak kvůli potižím s hlavním majitelem např. obrázku, ale také proto, pokud návštěvníci internetu hledají a naleznou stránku ze které ste kopírovali, je možné že odkaz téhož stránky se jim zobrazí, ovšem na vaší stránce.. Takže se jakoby trochu propagujete :)

2. Pište zajímavé články.. O psech a o kočkách, to zná každý.. Pište třeba svůj vlastní deník.. nebo dělejte návody.. Buďte prostě ORIGINÁLNÍ a pokud něco najdete na jiném blogu, hned se neopičte, pouze se INSPIRUJTE.

3. Pište i komentáře na jiné blogy a uvádějte i svůj web.. Protože pokud napíšete na co je váš blog zaměřen, může se také stát že obsah vašeho blogu návštěvníka zaujme.. A to se potom může vracet, ale POZOR, proto musíte přidávat alespoň 1 ČLÁNEK za TÝDEN..

4. Existují také texty ve kterých je zahrnutý například samsung phone, nebo auto atd. a ten když si dáte na blog, lidé kteří podobnou věc z textu hledali najdou právě vaší stránku.. Odkaz na takový text --> Jak zvíšit návštěvnost!

5. Pořádejte soutěže, (pokud se nikdo nezapojí nelamte si hlavu) ankety a také diskuze.

Doufám, že vám článek pomohl nebo alespoň INSPIROVAL

A pokud ho budete kopírovat, !!! KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM !!!

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek